Fondacioni Behgjet Pacolli
  • rr. UÇK (Kompleksi QAFA), nr.231, Prishtinë 10000 KOSOVË
  • +(381) 38 222 123
  • e Hënë-e Shtunë: 08:00-16:00 - e Shtunë,Dielë: Mbyll
bpo

Fondacioni solidarizohet me familjet e viktimave në Stamboll

Themeluesi i fondacionit, Behgjet Pacolli shprehë ngushëllime për viktimat e sulmit terrorist në Stamboll.

Ngushëllime dhe solidaritet me familjet e viktimave të aktit terrorist sot në Stamboll. Askush nuk fiton prej terrorizmit, as terroristët. Ndërsa jeta fiton mbi gjithçka!

valon